reklama

Samsung Galaxy Muse: Nový hudební doplněk na cesty

Samsung Galaxy Muse: Nový hudební doplněk na cesty
2012-12-11T09:30:00+02:00
• 11. 12. 2012

Korejská společnost Samsung představila nové hudební příslušenství pro ty, kdo vlastní modely Galaxy S III nebo Galaxy Note II. Jmenuje se Galaxy Muse a jde v podstatě o 4GB MP3 přehrávač, který spárujete se svým chytrým telefonem prostřednictvím internetové aplikace a slouží vám jako kompaktní hudební zařízení, jež minimálně ušetří baterii ve vašem Galaxy telefonu.

Zařízení Galaxy Muse spolu s aplikací Muse Sync Android přináší majitelům Galaxy S III a Galaxy Note II zcela nový způsob poslechu hudby na cestách. Snazším způsobem sesynchronizují vaši hudbu mezi přehrávačem a telefonem, a to vše bez použití stolního počítače.

Galaxy Muse je lehký, malý MP3 přehrávač, který sdílí několik vlastností s nejnovějšími Galaxy smartphony. Počínaje designem, konče dvojím barevným provedením – modré a bílé. Včetně toho model Muse nabízí 6 hodin hracího času, uživatelskou paměť o velikosti 4 GB a kvalitní zvuk díky optimalizované technologii Samsung SoundAlive.

Uživatelé se mohou těšit na hlubší basy, vylepšené tóny, inteligentně upravenou kvalitu zvuku a srozumitelnost. Zařízení je dále vybaveno odolným vestavěným klipem pro upnutí a čtyřmi tlačítky pro snadné ovládání.

V prodeji je k dispozici v oblázkové modré nebo mramorově bílé barvě za cenu 59,99 dolarů (tj. v přepočtu 1 156 Kč) na oficiálních stránkách společnosti Samsung. Samotnou aplikaci Muse Sync mají majitelé samozřejmě zdarma a stahovat ji mohou v Samsung Apps nebo na Google Play.

Zdroj: androidguys.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim