reklama

Samsung Galaxy Muse: Nový hudební doplněk na cesty

Samsung Galaxy Muse: Nový hudební doplněk na cesty
2012-12-11T09:30:00+02:00
• 11. 12. 2012

Korejská společnost Samsung představila nové hudební příslušenství pro ty, kdo vlastní modely Galaxy S III nebo Galaxy Note II. Jmenuje se Galaxy Muse a jde v podstatě o 4GB MP3 přehrávač, který spárujete se svým chytrým telefonem prostřednictvím internetové aplikace a slouží vám jako kompaktní hudební zařízení, jež minimálně ušetří baterii ve vašem Galaxy telefonu.

Zařízení Galaxy Muse spolu s aplikací Muse Sync Android přináší majitelům Galaxy S III a Galaxy Note II zcela nový způsob poslechu hudby na cestách. Snazším způsobem sesynchronizují vaši hudbu mezi přehrávačem a telefonem, a to vše bez použití stolního počítače.

Galaxy Muse je lehký, malý MP3 přehrávač, který sdílí několik vlastností s nejnovějšími Galaxy smartphony. Počínaje designem, konče dvojím barevným provedením – modré a bílé. Včetně toho model Muse nabízí 6 hodin hracího času, uživatelskou paměť o velikosti 4 GB a kvalitní zvuk díky optimalizované technologii Samsung SoundAlive.

Uživatelé se mohou těšit na hlubší basy, vylepšené tóny, inteligentně upravenou kvalitu zvuku a srozumitelnost. Zařízení je dále vybaveno odolným vestavěným klipem pro upnutí a čtyřmi tlačítky pro snadné ovládání.

V prodeji je k dispozici v oblázkové modré nebo mramorově bílé barvě za cenu 59,99 dolarů (tj. v přepočtu 1 156 Kč) na oficiálních stránkách společnosti Samsung. Samotnou aplikaci Muse Sync mají majitelé samozřejmě zdarma a stahovat ji mohou v Samsung Apps nebo na Google Play.

Zdroj: androidguys.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat