reklama

GTA Vice City – omluva za start a přislíbené nové datum

GTA Vice City – omluva za start a přislíbené nové datum
2012-12-09T10:55:54+01:00
• 9. 12. 2012
6

Jedna z nejočekávanější her konce tohoto roku konečně spatřila světlo světa. Jmenuje se GTA Vice City. K uvedení došlo 6. 12. a hned od rána si ji mohli zakoupit majitelé iOS zařízení za cenu kolem 120 Kč. Majitelé Androidů žhavili mnohdy klávesu F5, aby si mohli co nejdřív tuto hru zakoupit také. Toho jsem si všiml i na našich sociálních sítích.

Odpoledne toho dne nakonec došlo k uvedení na Play Store, ale již od samotného začátku nebylo něco v pořádku. Začalo se objevovat velké množství negativních hodnocení. Buď nešlo hru stáhnout i s balíčky, nebo nebyla kompatibilní s daným zařízením. Na to si většinou zájemci stěžovali nejvíce. O pár hodin později po salvě obrovského počtu záporných hodnocení došlo ke stažení z Play Storu. Následně se studio Rockstar omluvilo za tento nepodařený start.

V tomto textu se můžeme maximálně dozvědět, že hra bude asi uvolněna následující víkend. Takže si budete muset počkat, ale otázka je, jestli se to nebude opakovat. Zatím netušíme, kde byl hlavní problém. Odsuzovat nebo se dohadovat, jestli chybu udělali ve vývoji, nebo někde jinde, je zbytečné.  Bohužel se musím ptát, došlo k dostatečnému testování?

V našem rozhovoru s testerem z Madfingers Games jsme se mohli dozvědět, že existuje několik fází testování. Dokonce se provádí i v takové formě, že jsou pozvání běžní hráči, kteří hru otestují ještě dříve, než se dostane na veřejnost. Nejedná se o lehký proces a většinou jsou na první testery kladeny velké nároky. Občas nedokáží protestovat celou hru, ale proč došlo k takovému fiasku u Rockstar? Podcenili něco? Snad se to nebude opakovat a lidi si užijí svou zábavu za nemalé peníze.

Zdroj: droid-life.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Na Warez fórech je k nalezení plně funkční verze i s daty, funguje pomalu na všem krom zařízení od HTC, v tom je dle mě chyba. Kdyby výrobci neprasili Android svýma nesmyslama, vůbec k tomu nemuselo dojít.;)

co nam tady predhazujes software za 120 korun z nejakych warez for? to je snad nejaky for ne?

Co to meleš? Nikomu nic nepředhazuju, jen píšu holý fakt. Pokud není software možné koupit tak ano, stáhl jsem si ho, vyzkoušel, funguje, a až bude opět na GP, koupím si ho. Ať už proto abych podpořil vývojáře, nebo proto abych měl aktualizovaný SW na všech svých zařízeních.

Přesně :-). Jinak je to pecka!!!

Zdenecek 5

9. 12. 2012, 13:02

Problémy byli i u jiných zařízení než HTC. S GP to nešlo pořádně stahovat téměř nikomu.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim