reklama

PhoneJoy Play – nejlepší herní ovladač pro mobily?

PhoneJoy Play – nejlepší herní ovladač pro mobily?
2012-12-05T09:00:27+02:00
• 5. 12. 2012
2

Po delší pauze tu máme opět další díl do naší rubriky Inovace bez legrace. Tentokrát se podíváme na ambiciózní herní ovladač, který je unikátní hned v několika aspektech.

Většina současných ovladačů není zrovna uzpůsobena po stránce kompaktnosti. Vždy se jedná o co největší přiblížení k těm běžným, ale za cenu velikosti a možnosti nosit je po kapsách. PhoneJoy Play je zajímavý především svou konstrukcí, jelikož jej můžete složit do malé velikosti, která nezabere mnoho místa.

Samozřejmě to není jen o kompaktnosti. Můžete jej používat v jakékoliv podobě. Stačí jej rozložit a vsunout do něj svůj smartphone. Nezáleží na tom, jestli jej dáte vodorovně, nebo svisle, PhoneJoy se přizpůsobí vašemu mobilu. To zřejmě ocení hráči, kteří potřebují u her různé pozice zařízení.

Pokud ale máte mobil napojený přes kabel na televizi, bylo by asi hraní obtížné. Proto nemusíte mobil do ovladače vůbec zasouvat. Funguje i ve složeném stavu a bezdrátově můžete ovládat svou hru. Bonusem navíc je i podpora. Je jedno, jestli máte iOS, nebo Android, je kompatibilní s oběma systémy.

Herní ovladač má celkem 15 programovatelných tlačítek a 2 analogové páčky citlivé na tlak. Dosah bezdrátového spojení je až 9 metrů díky Bluetooth 3.0. Baterie dokáží dodat energii na 20hodinové hraní.

V tuto chvíli získává podporu napříč hrami a vývojáři se snaží, aby vše dotáhli do zdárného konce. Bohužel jim chybí přibližně 50 000 dolarů na dokončení Development Kitu pro Android/iOS. Pokud chcete tento projekt podpořit, stačí přispět na stránce projektu na webu Kickstarter.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Držím palce vývojářům a pevně doufám, že tahle parádní věcička výjde. Mám jen otázku: Myslíte, že sedne i mýmu Samsung Galaxy Note II ?

Jan Havič

5. 12. 2012, 16:10

Tak toto je podle mého pecka. A dalo by se říci, že by to mohl být i zabiják PSP Vita, WII U, jelikož hry pro  mobilní platformy jsou levnější, telefon nosí člověk vždy při sobě a neposlední částí je i kvalita které hry dosáhli a dle mě je srovnatelná, ne-li lepší jak staré PSP3004. Nevím jak Vita. Snad tento projekt dotáhnou do zdárného konce. V USA není 50000 USD tak velký problém sehnat od investorů.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat