reklama

Pantech Vega IM-A860 je další s FullHD

Pantech Vega IM-A860 je další s FullHD
2012-12-11T13:00:17+01:00
• 11. 12. 2012

Máme tu informace o dalším mobilním telefonu, který se bude chtít rovnat například HTC Butterfly, jenž se zapíše tak trochu do dějin mobilů s Full HD displejem. Novinka se jmenuje Pantech Vega IM-A860 a zatím o ní příliš nevíme.

I tento mobil bude disponovat pětipalcovým displejem o rozlišení 1920 x 1080 pixelů. Samotná společnost Pantech nepatří mezi výrobce displejů, takže můžeme usuzovat, že dodavatelem může být společnost AU Optronics, nebo spíše LG. Přikláním se k druhé variantě, jelikož tento model má být určen pro operátora LG U+, kterému vládne právě společnost LG.

Ostatní výbava má být také úctyhodná, jelikož procesor zde bude od Qualcommu a to konkrétně APQ8064 Snapdragon S4 Pro s taktovací frekvencí 1,5 GHz. Grafika má být Adreno 320, díky čemuž nebude chybět výkon na hry. Vše bude podpořeno 2 GB RAM a konektivitu bude zajišťovat Wi-Fi a/b/g/n a LTE. Systém by měl být samozřejmě Android Jelly Bean, a to ve verzi 4.1.

Prozatím nemáme více informací, ale lze soudit, že příštímu roku budou definitivně vládnout Full HD displeje. Nyní si stačí počkat třeba na Samsung, jestli se přidá k tomuto novému trendu.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim