reklama

Objednejte si jídlo s aplikací DameJidlo.cz

Objednejte si jídlo s aplikací DameJidlo.cz
2012-12-15T10:11:31+01:00
• 15. 12. 2012
1

Každý z nás se často vracívá vyčerpaný domů po těžkém pracovním dnu a navíc většinou s prázdným žaludkem. Jestliže se chcete vyhnout zdlouhavému vaření nebo čekání na teplé jídlo v restauraci, tak jedním z možných řešení může být nová aplikace s názvem DameJidlo.cz, která vyšla ze stejnojmenné internetové služby. Je dostupná pro chytré telefony s operačním systémem Android a iOS, kde ji momentálně naleznete mezi nejstahovanějšími.

Jen pomocí několika kliknutí si jednoduše můžete jídlo objednat a ve zvolený čas na předem určené místo si nechat doručit objednávku. Nezáleží jestli jste v kanceláři či doma, objednané jídlo vám doručí takřka kamkoli. Stačí do aplikace zadat ulici a následně se vám zobrazí nejbližší dostupné restaurace a rozvory, které vám jídlo doručí.

„Vytvořili jsme uživatelsky přívětivou aplikaci, která poskytuje našim zákazníkům rychlou cestu k objednání jídla, ať jsou kdekoliv. Primární je pro nás jednoduchost a přehlednost, proto aplikace nabízí nativní ovládání s možností filtrování restaurací,“ řekl Tomáš Čupr, zakladatel DameJidlo.cz.

Samotné restaurační provozovny jsou řazeny podle hodnocení předešlých zákazníků a najdete jich v nabídce přes 250, přičemž každým týdnem jejich počet vzrůstá. V rámci věrnostního programu každý zákazník automaticky získává 5 % z hodnoty objednávky v kreditech na další objednávku.

logo-app DameJidlo.cz Tomas Cupr Zdarma ANDROID logo-app Dáme jídlo Developer Zdarma iOS

Zdroj: TZ

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

 Achjo, tenhle clanek ctu uz po pate na ruznych webech. To neumite nikdo nic jineho nez prejimat z jinych zdroju? To takhle tu aplikaci vyzkouset, objednat jidlo a napsat sve zkusenosti? TREBA!

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim