reklama

Na Dotek #07 – Ingress, Vánoce u operátorů, WP8

Na Dotek #07 – Ingress, Vánoce u operátorů, WP8
2012-12-08T11:00:43+01:00
• 8. 12. 2012
3

Po přestávce je náš tradiční pořad Na Dotek opět na vašich obrazovkách. Tentokrát se v období adventu budeme věnovat předvánočním nabídkám operátorů nebo novému fenoménu jménem Ingress. Vzhledem k tomu, že většina z vás už určitě ví, o co jde, budeme mluvit o možné budoucnosti a rozvoji projektu. Kromě toho se v dnešním dílu budeme věnovat i systému Windows Phone 8.

Pokud se chcete dozvědět o Ingress více, nepřehlédněte naše předešlé články:

reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

Jakub Komenda

8. 12. 2012, 14:58

Pánové… až bude WP telefonů stejně jako Android telefonů, tak uvidíme, jaká bude jejich optimalizace. ;) Optimalizovat systém pro 2-3 modely telefonů za rok je trochu jiné kafe než třeba pro 5 telefonů a zároven ještě podporovat třeba rok starou modelovou řadu. 

Android není ideální a nikdy nebude, ale než začnete srovnávat a doporučovat, zkuste přemýšlet v trochu širším měřítku.

Michal Král

8. 12. 2012, 16:23

Pane Jakube, děkujeme za reakci, každopádně to co píšete je přesně to čím je WP nad konkurencí. Navíc, díky striktním podmínkám na HW a v podstatě nulovou upravitelnost systému výrobcem, má opravdu náskok na jeden z nejplynulejších a nejoptimalizovanějších systémů. Android je přesný opak a i když to velice dobře dohání, nejspíš nikdy nebude tím co iOS a WP7/8. Není to poprvé co říkám, že zde je u Androidu bod, kde doplácí na jeho hlavní výhodu a tou je rozšířenost a upravitelnost třetími stranami.

Jakub Komenda

9. 12. 2012, 11:29

Netvrdím, že je WP špatný systém, koncepce se mi líbí, ale jestli mi někdo bude tvrdit, že má náskok nad někým jiným, tak to už se jen pousměji a budu si myslet své. Jak jste napsal… nikdy nebude tím co iOS nebo WP, ale hlavně kvůli své filozofii a ne kvůli rychlosti. Nějaké podmínky by Android potřeboval o tom se přít nebudu a jeho upravitelnost a roztříštěnost je problémem, nicméně… viz. výše.
A co se týče optimalizace… živě si pamatuji na jednu z hlavních výtek Lumie 610, takže zase až tak dobře asi optimalizace neprobíhá. 

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim