reklama

Microsoft vypouští aktualizaci 7.8 pro Windows Phone

Microsoft vypouští aktualizaci 7.8 pro Windows Phone
2012-12-17T08:44:10+01:00
• 17. 12. 2012
3

Báli jsme se, že se letos nedočkáme a ono nakonec ano. Slíbená aktualizace 7.8, která má alespoň částečně nahradit novou verzi WP 8 pro starší telefony, je venku. Její dostupnost potvrdili první uživatelé, kterým byla zpřístupněna skrze aplikaci Zune.

7.8

Zatím máme informace o dostupnosti pro model Nokia Lumia 800. Není ale samozřejmostí, že se všichni majitelé tohoto telefonu dočkají naráz. Sám jsem nyní zkoušel aktualizovat HTC Titan, ale Zune mi zatím update nenabídl. Jestli je aktualizace vypuštěna plošně pro všechny modely (jen je postupně distribuována), nebo bude zatím určena pouze pro Lumii 800, nevíme, ale průběžně by měly chodit zprávy od dalších uživatelů, což by nám mělo napovědět více. Stejně tak se čeká i na vyjádření Microsoftu.

l800 wp8

Windows Phone 7.8 přináší starším telefonům některé nové funkce z WP 8. Jmenujme například inovovanou nabídku Start, větší možnost její personalizace nebo živou tapetu na zamykací obrazovce. Jakmile se dostane nová verze systému i na náš Windows Phone telefon, můžete očekávat video s jeho ukázkou. O dalších novinkách vás samozřejmě budeme informovat.


Nabídl vám Zune aktualizaci na Windows Phone 7.8? Dejte nám vědět do diskuze…

Zdroje: wp7.nl, wmpoweruser.com, phonearena.com, wpcentral.com

reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

HTC Titan from USA, and still no update

 Pro Lumií 900, zatím nic :(

Aktualizace zatím nikde (Lumia 800)…ale kámoš s 900kou už ji má

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim