reklama

Acer V360: Informace o prvním zařízení s Jelly Bean

Acer V360: Informace o prvním zařízení s Jelly Bean
2012-12-17T09:40:44+02:00
• 17. 12. 2012

Bližší specifikace společně s prvními fotografiemi údajné nadcházející vlajkové lodi společnosti Acer unikly koncem minulého týdne na internet. Už v prvopočátku je zřejmé, že jejich snahou nebude přímý útok na prodejní čísla domácího HTC, a tak půjde pouze o příjemné oživení vlastního portfolia výrobků.

Model o hmotnosti 140 gramů a rozměrech 132,0 x 68,5 x 9,9 mm, evidentně ještě skrývaný pod kódovým označením V360, poběží na operačním systému Android ve verzi Jelly Bean 4.1 a už u jeho zrodu doufejme, že nebude dlouho trvat vydání aktualizace na nejnovější verzi s číslem 4.2.

Mezi jeho vnitřnosti můžeme zařadit dvoujádrový procesor s taktem 1 GHz. Dále bude osazen 4,5palcovým displejem s QHD rozlišením 960 x 540 pixelů. Co se týče paměti RAM nebo uživatelské paměti, nejsou známy přesnější informace, ale pokud Acer nebude chtít svůj připravovaný model předem odsoudit, tak podpora paměťové microSD karty by měla být samozřejmostí.

Na zádech telefonu se uživatelé můžou těšit na fotoaparát s 5 MPx a naopak vpředu na VGA kamerku pro uskutečňování videohovorů. Na trhu by měl být k dispozici v černé a bílé variantě v prvním čtvrtletí příštího roku s cenovkou pohybující se kolem 300 dolarů (tj. v přepočtu 5 752 Kč).

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat