reklama

LG představí na CESu 5″ telefon a 7″ tablet s Full HD

LG představí na CESu 5″ telefon a 7″ tablet s Full HD
2012-12-30T11:10:17+01:00
• 30. 12. 2012

Veletrh CES v Las Vegas patří mezi jedny z nejočekávanějších akcí. Výrobci  zde předvádí nejnovější a nejlepší zařízení pro nový rok a ani letos tomu nebude zřejmě jinak. Nadcházející ročník bude obzvlášť bohatý na modely mobilů s displeji, které budou mít 5 palců a rozlišení Full HD. Ani společnost LG nebude výjimkou a má připravené své esa v rukávu.

Přestože korejská společnost LG už má ve svých řadách jeden 5tipalcový model, tak údajně na leden chystá premiéru dalšího zařízení, tentokrát o velikosti 5,5 palců. Prozatím není známo více podrobností, pouze víme, že displej nabídne hustotu pixelů 403 ppi  a bude mít „skoro“ Full HD rozlišení (1920 x 1200). V tuto chvíli najdeme na trhu již několik mobilů a phabletů s podobnými parametry, ale LG chce nalákat na kvalitnější displej.

Nový chytrý telefon nebude jedinou novinkou. Svého odhalení se dočká i tablet s operačním systémem Android, který podle prvních známých specifikací nabídne 7palcový displej s 324 ppi a taktéž s Full HD rozlišením. Tím by mohl vybočit z řady v této kategorii, jelikož u tohoto rozměru jsme spíše zvyklý na HD.

V neposlední radě se také proslýchá, že společnost LG momentálně připravuje 4,7palcové zařízení, jehož dominantou bude pouhý 1mm tenký rámeček. Mělo by se blížit podobností k  Nexus 4 a Optimus G, ale s největší pravděpodobností ještě s užším tělem. Zřejmě se můžeme těšit na opravdu zajímavé kousky, ale asi nepotěší příznivce mobilů s menším displejem.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim