reklama

iPhone 5 s 2 500mAh baterií navíc

iPhone 5 s 2 500mAh baterií navíc
2012-12-07T12:15:47+01:00
• 7. 12. 2012

Každá konstrukce mobilu má své pro a proti. Mnozí si libují, že mohou svou baterii kdykoliv vyměnit a nehledat ihned nějakou zásuvku. Druzí si raději úžívají pevnější konstrukce, která neumožňuje vyjmutí materie. Nyní se objevilo příslušenství pro iPhone 5 v podobě pořádné přídavné baterie.

Jmenuje se iBattz Mojo Hi5 a nabízí celkem pěknou kapacitu, která se zastavila na hodnotě 2 500 mAh. Zajímavostí je, že toto příslušenství se dělí na dvě části. Jedna slouží jako ochranný kryt pro iPhone 5, na který se umístní baterie. Kryt váží pouze 19 gramů, ale baterie přidá navíc dalších 76,5 gramu.

Firma se chlubí hlavně tím, že zůstává co nejvíce věrná líbivému designu nové generace iPhonu, což obnáší poměrně velké ale. Ačkoliv připojíte na záda přídavnou baterii, tak to neznamená, že se vám bude mobil dobíjet. Musíte ještě propojit baterii s iPhonem skrze kablík s redukcí.

Z toho plyne, že toto příslušenství není určeno jako nativní součást mobilu. Prakticky jej použijete jen v momentu, kdy vám dochází energie. I tak se jedná o poměrně zajímavou konstrukci, která nemusí urazit. Celkově vás tato dávka energie navíc přijde asi na 80 dolarů. Co na ni říkáte? Líbí se vám?

Zdroje: ilounge.com, ibattz.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim