reklama

Fotoaparát od Polaroidu s Androidem

Fotoaparát od Polaroidu s Androidem
2012-12-19T16:42:58+02:00
• 19. 12. 2012

Objevily se informace o fotoaparátu od společnosti Polaroid, která se rozhodla uvést na trh model, jenž bude disponovat výměnnými objektivy a měl by být vybaven operačním systémem Android 4.0. Zařadí se tak mezi  Samsung Galaxy Camera a Nikon J2. Tomu druhému jmenovanému se Polaroid nápadně podobá.

Fotoaparát od Polaroidu nese pracovní označení IM1836 a měl by být vybaven dotykovým displejem o velikosti 3,5″. O pořízení kvalitních fotek by se měl postarat 18,1MPx senzor a objektiv s ohniskovou vzdáleností 30 – 110 mm.

Tento model by měl disponovat vysouvacím bleskem, panoramatickým režimem, funkcí detekce mrknutí, zabudovanou Wi-Fi, slotem pro microSD kartu, vstupem pro sluchátka a HDMI výstupem. Fotoaparát by měl pořizovat video ve FULL HD kvalitě. Vzhledem k poměrně detailní specifikaci tohoto produktu se dá očekávat, že se jeho představení dočkáme možná již na veletrhu CES 2013.

Zdroj: petapixel.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Android geek, android root experimentátor, blogger, příležitostný bajker. Závislák na dobré kávě a dobrém vínku. Požitkář, snílek a srdcař ..... alespoň toto se o mě říká. Mám rád nové věci, impulsy. Mám rád změnu, protože ta znamená život.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim