reklama

Objevila se podoba Huawei Ascend D2 s Full HD

Objevila se podoba Huawei Ascend D2 s Full HD
2012-12-19T16:13:14+02:00
• 19. 12. 2012
1

Příští rok bude jednoznačně patřit smartphonům, jejichž displeje budou disponovat rozlišením Full HD. Bohužel s tím souvisí i velikost, a tak většina z nich bude mít úhlopříčku 5 palců. Výjimkou nemá být ani Huawei Ascend D2, který by se měl stát top modelem pro rok 2013.

Ano, také bude patřit do rodiny Full HD, čemuž bude zřejmě odpovídat i cena, která by se na druhou stranu mohla pohybovat níže než konkurenční modely. Samozřejmě to nebude jen o displeji, ale také specifikace budou důstojné na tuto kategorii. Netradičně začnu zadní kamerou, která bude mít 13MPx senzor. Přední kamera obdrží hodnotu 2 MPx.

Srdcem bude procesor z dílny Huawei a mělo by se jednat o čtyřjádro K3V s taktem 1.5 GHz. Již nyní můžeme předpokládat, že paměť RAM dosáhne na 2 GB. Systém bude Android 4.1 Jelly Bean s nadstavbou Emotion UI, což je tak trochu už běžná informace. Na druhou stranu potěšila kapacita baterie, jelikož dosáhla na hodnotu  3000 mAh, což je víc, než u konkurenčního HTC Butterfly.

V tuto chvíli máme k dispozici uniklé fotografie tohoto modelu, ale více informací již ne. Jen můžeme odhadovat, že k představení dojde na veletrhu CES 2013. Nyní bude záležet, jakou cenu stanoví výrobce a jak rychle jej začne prodávat.

Zdroje: androidauthority.com, plus.google.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat