reklama

Dockovací stanice pro Nexus 7 s cenovkou

Dockovací stanice pro Nexus 7 s cenovkou
2012-12-02T12:00:16+01:00
• 2. 12. 2012

Již nějakou dobu víme o tom, že Asus chystá dockovací stanici pro Nexus 7. Ačkoliv se tento referenční tablet prodává v několika variantách a je dostupný i na našem trhu, stále není tento typ příslušenství k dispozici. Nyní se ale začalo prodávat v Japonsku, a to skrze oficiální stránky společnosti Asus.

Mnozí by si přáli, aby dockovací stanice byla vybavena HDMI portem, ale jak již víte, na tento typ rozšíření můžete zapomenout. Stanice obsahuje pouze konektor USB pro napájení a také Jack 3,5 pro sluchátka.  Tablet se umisťuje v landscape módu právě kvůli čtyřem konektorům na levé straně.

Zajímavostí je, že pro správné fungování vyžaduje Android 4.2. K tomu, abyste si dopřáli poslech hudby skrze konektor pro sluchátka, musí být zároveň zapojen i USB kabel pro dobíjení. Nejzajímavější je samozřejmě cenovka, která je v Japonsku stanovena na 3480 Yen, což je v přepočtu asi 820 Kč. Nemůžeme říci, že by se tato cenovka mohla objevit i u nás, ale ze současné strategie Asusu tomu tak může být.

Zdroj: phandroid.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim