reklama

Hangout Mobilně 6: Android 4.2 a Nexus 4

Hangout Mobilně 6: Android 4.2 a Nexus 4
2012-12-02T12:44:35+02:00
• 2. 12. 2012

Další sobota, další Hangout Mobilně. Tentokrát jsme měli ve vysílání vzácného hosta, který se s námi podělil o první zkušenosti a pocity ze zařízení Nexus 4, které mu pár hodin před vysíláním dorazilo. Probrali jsme jak telefon, tak i nejnovější verzi systému od Googlu.

Naším hostem byl tentokrát Petr Kuchyňka, který provozuje web Droidík.eu, kde najdete nejčerstvější informace ze světa Androidu. Před několika dny si objednal Nexus 4 a v Hangoutu nám pověděl, jak to celé probíhalo a kolik ho nakonec telefon stál. Také se nám dostalo srovnání Nexu 4 a Galaxy Nexu, jelikož má Petr oba vyzkoušené.

Podařilo se nám také odpovědět na spoustu vašich dotazů – rozhodně musíme říct, že tohle byl z vaší strany nejaktivnější díl. Také se to výrazně podepsalo na jeho délce. Bez 23 sekund má rovnou hodinu. Nemá tedy smysl dále zdržovat, přejeme příjemnou zábavu a těšíme se na vaše reakce.

reklama
reklama

Václav Pavlín

Neuvěřitelně komunikativní ajťák, který od mala smolí všelijaké texty. Začalo to vlastními stránkami, po kterých následoval blog. Relativně nedávno se objevila síť Google+, kde ho teď většinu času zastihnete, jak sdílí zajímavé příspěvky nebo píše o komunikaci. Aktuálně si k tomu přibral ještě korektury a psaní článků pro Dotekománii.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim