reklama

Control panel for Android: mějte svůj Android pod kontrolou

Control panel for Android: mějte svůj Android pod kontrolou
2012-12-10T13:36:23+01:00
• 10. 12. 2012
1

Pokud chcete mít veškeré možnosti nastavení telefonu dostupné pěkně na jednom místě, doporučuji vám vyzkoušet aplikaci Control panel for Android. Jedná se o free aplikaci, která vám umožní spravovat veškeré potřebné funkce pěkně z jednoho místa. Po instalaci se v horní liště objeví ikonka zeleného Androida, na kterou když klepnete, tak se vám vyroluje hlavní menu aplikace. Jedná se o základní přepínací panel, který ovládá nejdůležitější funkce jako jsou Wi-fi, Bluetooth, mobilní data, Airplane mode a další. Zároveň se z tohoto hlavního panelu můžete přepnout do dalších úrovní aplikace, které jsou již rozděleny na jednotlivé sekce, jako jsou Zvuk, Síť, Displej a další.

Ačkoliv se to na první pohled nezdá, tak je tato aplikace velikým pomocníkem a ušetří vám mnoho kliků a přepínání navíc, protože v sobě kloubí jednoduchost a centralizovaný přehled a přístup ke všem potřebným funkcím. Jedinou vadou na kráse je zobrazovaná reklama ve spodní části aplikace, kterou nelze nijak vypnout a která je daní za to, že je aplikace zdarma. Osobně bych uvítal možnost placené verze, aby zmizela reklama. Až na tuto drobnost mě aplikace příjemně překvapila a zvažuji, že si ji ve svém telefonu ponechám.

Hlavní funkce této aplikace:

    • rychlý přístup v systémové liště k nastavení zvuku, způsobu vyzvánění a nastavení jasu
    • centralizovaný přístup k systémovým funkcím bez nutnosti se proklikávat k jednotlivým položkám
    • rozdělení funkcí na jednotlivé oblasti : Síť, Zvuk, Displej
    • možnost nastavení barevných skinů aplikace
logo-app App Name Developer NEZNÁMÁ ANDROID
reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

taky jsem jí zkoušel, ale došel je. k názoru že přepis akce na liště stačí, navíc všechny tyhle aplikace dost žerou ramku…ale když má někdo 1GB RAM tak určitě doporučuju :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim