reklama

Zlatá Sony Xperia P může být vaše!

Zlatá Sony Xperia P může být vaše!
2012-11-13T13:00:13+02:00
• 13. 11. 2012

Na sociální síti švédského Sony se objevila soutěž o limitovanou edici letošní Xperie P. Kdo sleduje dění kolem této značky, zajisté ví, že Xperia P má hliníková záda a také displej s vysokým jasem. Lze říci, že jde o nejlepší model tohoto roku, i když jej vystřídala Xperia T. Sony se rozhodlo zakončit rok soutěží, do které se může zapojit kdokoliv.

Xperia P přichází s edicí, která dělá z toho kousku opravdový sběratelský kus. Tělo telefonu je pokryto pravým 24karátovým zlatem. Detaily nejsou doposud známy, takže se můžeme jen dohadovat, jestli jde o opravdový kus zlata, nebo jen pozlacení, ale spíše se přikláníme k druhé variantě. Také není znám počet kusů, které tímto zpracováním prošly. Pokud chce patřit mezi majitele tohoto luxusního zboží, zapojte se zde.

Zdroj: xperiablog.net

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Vaculík

Zajímá se o dopad technologií na společnost. Zabývá se především smartphony, tablety, počítači. Kromě toho jezdí ve volném čase na kole, občas hraje hry, fotí a píše články. Pracuje jako technický inženýr pro finskou IT společnost.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat