reklama

Opravdová živá 3D tapeta pro Android

Opravdová živá 3D tapeta pro Android
2019-06-21T14:24:55+01:00
• 13. 11. 2012
3

Pokud jste milovníci tapet pro Android a ještě více si užíváte živých tapet, tak tu pro vás máme tip. Asi jste mohli v Play Storu vidět spoustu pozadí, která mají v názvu kouzelnou značku 3D, ale ve skutečnosti  jste nalezli jen nějaký model, který byl skoro prostorový.

Nyní tu máme živou tapetu, která vám zobrazí planetu ve vesmíru. Tentokrát se k prostorovému efektu vývojáři přiblížili nejvíce. Kromě toho, že se jedná o velmi dobrý model, GyroSpace 3D využívá akcelerometr ve vašem mobilu. Díky němu se animace může natáčet podle toho, jak pohybujete zařízením.

Samozřejmě to má k dokonalosti ještě daleko, ale tuto tapetu můžeme doporučit minimálně k vyzkoušení. Sama nevyžaduje žádná práva, a tak se dá soudit, že je bezpečná. Ve verzi zdarma naleznete pouze jedno zobrazení, ale v placené je již větší nabídka. Jak se k těmto tapetám stavíte? Máte raději obyčejné statické?

logo-app GyroSpace 3D Free Opotech Zdarma ANDROID

logo-app GyroSpace 3D Live Wallpaper Opotech 1,67 US$ ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Taky se mi to líbí :) Na Samsungu Galaxy SII to vypadá fešně ;)

Zdenecek 5

13. 11. 2012, 19:37

 Vypadá skvěle, ale brzdí mi trochu procházení na úvodní obrazovce.Ram bere jenom 21MB. Fajn, snad to ještě trochu vyladí.

To vypadá hodně slušně :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim