reklama

Samsung uvede FullHD displeje

Samsung uvede FullHD displeje
2012-11-17T14:09:08+01:00
• 17. 11. 2012
3

Před nějakým časem jsem se rozepsal o budoucnosti a konkrétně o hitu příštího roku. Jednalo se o směr vývoje smartphonů, který tak trochu nesleduje potřeby zákazníků. V diskuzích se čtenáři shodli na tom, že dokud největší firmy nevystoupí s novou technologií baterií, tak se toho moc nezmění.

Tak trochu se očekává, že Samsung představí nové baterie, ale jak se zdá, tak si budeme muset ještě rok počkat. V tuto chvíli se objevují informace o tom, že nadcházející top model korejského výrobce bude disponovat FullHD displejem. Hustota pixelů bude neuvěřitelných 441 ppi, díky čemuž se docílí vysoké jemnosti. Mnozí zajásají a jiní ne. Samsung totiž v tomto případě použije osvědčenou technologii Super AMOLED.

Tudíž se budeme moci těšit na úchvatný displej, ale je tu jedna nemilá zpráva pro příznivce menších smartphonů. U FullHD rozlišení máte v současnosti jistotu, že úhlopříčka nebude nejmenší. Konkrétně zde by měla být 4.99 palce, a tak SGS IV bude ještě větší než současný model. Bohužel se zatím neobjevila technologie, která by přinesla takové rozlišení na menší displeje.

Takže hit příštího roku se pomalu potvrzuje. Vše bude o displejích a bude mě velice zajímat, jak moc se změní kapacita baterií. Odhaduji, že tentokrát se posune standard na hodnotu 2500 mAh, ale asi jen pro to, aby mobily vydržely stejně dlouhou dobu jako dnešní modely.

Zdroj: ubergizmo.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Už se těším, měl jsem SI, teď mám SII, SIII jsem vynechal, tak žebych počkal až na SIV? :-)

Na co sakra 5″ displej? Za chvíli bude mít každý v kapse „Nexus 7“

místo zvětšování úhlopříčky s rozlišením by mohli zmenšovat úhlopříčky a rozlišení nechat stejné!!!

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim