reklama

Play Store 3.10.9 přináší novinky apk

Play Store 3.10.9 přináší novinky [apk]
2012-11-17T16:16:27+02:00
• 17. 11. 2012

Při poslední aktualizaci aplikace Play Store se mnozí radovali, jelikož přinesla dlouho očekávanou funkci pro mazání aplikací v sekci vše. Bohužel nadšení nevydrželo dlouho a mnozí by tuto možnost uvítali i na webovém Play Storu. Nyní se objevila verze 3.10.9, která přináší několik zajímavých vylepšení.

Zásadní změna je na stránce při instalaci, která mimo jiné prošla i menší grafickou změnou. Zmenšil se také počet stránek při instalaci. Další změna byla zaznamenána v seznamu přání, kde naleznete také ikonu pro odebrání aplikace. Celkově velikost aplikace narostla o 300 KB díky novým knihovnám.

Nyní se v nové verzi setkáte i s možností překladu textu u popisků. Někdy se vám může stát, že text není ve srozumitelné řeči, a tak se asi bude jednat o vítanou funkci. Další zajímavostí je lepší propojení s Google Plus, jelikož se v novém Play Storu nachází možnost doporučení. Zde budete moci sdílet a doporučovat aplikaci svým kruhům, ale celkový princip není ještě zcela znám. Možná se jedná o doplnění funkce, kterou již můžete využívat na G+ při vkládání odkazu na aplikaci do příspěvku.

Poslední změna se týká oprávnění, jelikož verze 3.10.9 požaduje přístup k GPS. Zřejmě se chystá možnost doporučování aplikací na základě vaší polohy. Pokud jste nedočkaví, tak můžete vyzkoušet (stahujte zde) a podělit se o své názory v komentářích.

Zdroj: androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat