reklama

Samovznícení Nexusu 7 v Číně. Důvod k panice?

Samovznícení Nexusu 7 v Číně. Důvod k panice?
2012-11-12T08:18:46+01:00
• 11. 11. 2012
1

Ptáte se, co se přesně stalo s níže zobrazeným modelem Nexus 7? To přesně ani my nedokážeme říci, ale podle snímků a pár slov majitele, jednoduše řečeno, mohlo dojít k pouhému samovznícení, které se stává velmi ojediněle. Vy si tak alespoň můžete představit, jak může dopadnout vaše zařízení v případě nesprávného užívání.

Majitel, který zveřejnil sadu obrázků na jednom čínském fóru, tvrdí, že se zmiňovaný Nexus 7 samovznítil důsledkem zapojení do elektrické zásuvky přes standardní tovární OEM nabíječku. Tablet bez jakéhokoliv povšimnutí nabíjel celkem 3 hodiny a po uplynutí této doby si už jen všiml zařízení v plamenech.

Tato událost vyvolává mnoho diskuzí, zda je tento případ opravdu skutečný. Samotná společnost Asus případ potvrdila svým vyjádřením, ve kterém uznala problém a poslala poškozenému majiteli náhradní zařízení zdarma.

Jelikož se zřejmě jedná o vůbec první případ u Nexusu 7, tak nezbývá než doufat, že se jednalo pouze o problém u právě tohoto kusu. Nicméně úředník společnosti Asus nakonec doporučil nenechávat nabíjený přístroj blízko cenných a hořlavých předmětů.

Zdroj: theandroidsoul.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Zdenecek 5

12. 11. 2012, 13:58

Jestli to nebude jako tehdy s tou SGS3 nebo s čím to bylo, kdy taky si někdo postěžoval že vybouch a nakonec se zjistilo že ho majitel sušil v mikrovlnce….

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim