reklama

ROOT: Samsung Galaxy Camera

ROOT: Samsung Galaxy Camera
2012-11-23T08:10:39+01:00
• 23. 11. 2012

Před nějakým časem výrobce Samsung uvedl na trh poněkud kuriózní produkt, kterým byl „hybrid“ Samsung Galaxy Camera, tedy fotoaparát s video kamerou obsahující operační systém Android 4.1. Jedná se o poměrně slušně vybavený stroj disponující rozlišením 16 megapixelů ( 4640 x 3480) a rozlišením videa FULL HD ( 1920 x 1080 ).

Do této chvíle by se jednalo o  foto/video nástroj, který nabízí slušné parametry. Vzhledem k tomu, že ale přístroj obsahuje operační systém Android, který skýtá mnoho možností, všem androiďákům se rozzáří očka a řeknou si: když je tam Android, tak to musí jít rootnout. Mají pravdu. Jde to a také již rootnuto bylo. Na webu XDA Developers se objevila informace, že jeden z jejich developerů našel způsob, jak na Samsungu  Galaxy Camera provést root. Postup je velice jednoduchý a prakticky nelze udělat chybu, kterou by došlo k poškození přístroje. Pokud přístroj vlastníte a patříte k těm, kteří rádi experimentují, více informací jak postupovat naleznete v tomto vláknu na XDA – Developers.

Zdroj: xda-developers.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim