reklama

Nyko PlayPad: Nové ovladače pro Android zařízení

Nyko PlayPad: Nové ovladače pro Android zařízení
2012-11-10T15:59:00+01:00
• 10. 11. 2012

Jestliže jste vášnivými hráči na svých chytrých zařízení, mohla by vás zaujmout dvojice zařízení od společnosti Nyko, která se v těchto dnech pomalu dostává na trh s příslušenstvím. Jde o dvojici herních ovladačů výhradně pro operační systém Android.

Zmiňované novinky vznikaly ve spolupráci s Nvidií a nesou název PlayPad a PlayPad Pro. Svým potenciálním uživatelům mají přinejmenším zpříjemnit herní zážitek na mobilním zařízení. V případě spojení tabletu nebo smartphonu s televizorem by ovladače měly nahradit skutečnou herní konzoli, a to jak svým vzhledem, tak i dobrým pocitem z hraní.

Kromě fyzického hardwaru společnost také nabízí aplikaci Playground, která umožní hráči namapovat hru na jakoukoliv klávesnici a myš, čímž se hry stanou lépe ovládatelné než pomocí dotykových ovládacích prvků. Pro správné fungování musí váš telefon běžet alespoň na verzi Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich a tablet na Androidu ve verzi 3.0 Honeycomb.

PlayPad je k dispozici v černé a bílé barvě. Verze Pro se bude zřejmě pouze lišit v provedení. Jsou zde na první pohled vidět ručky a již se tak více blíží klasické herní konzoli. Cena byla stanovena na 39,99 dolarů (tj. v přepočtu 798 Kč), a pokud vás toto příslušenství nadchlo na tolik, že byste si ho rádi pořídili, můžete tak učinit přímo prostřednictvím online obchodu společnosti Nyko.

Zdroj: intomobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim