reklama

Nokia Lumia 830: První uniklé snímky z Číny

Nokia Lumia 830: První uniklé snímky z Číny
2012-11-08T11:33:03+02:00
• 8. 11. 2012

Finský výrobce Nokia se momentálně chystá na další rozšíření své mobilní rodinky s přívlastkem Lumia, a to o modelem s číselným označením 830. Tuto čerstvou informaci potvrzuje několik uniklých fotografií, které společně s prvními informacemi pocházejí z Číny.

Uniklé snímky zobrazují údajně další připravovaný chytrý telefon s operačním systémem Windows Phone od společnosti Nokia. Má se jednat o model Nokia Lumia 830, jehož tělo bude méně robustní oproti předchůdci Lumii 820 a jenž měl by také plně nahradit současně prodávaný model Lumia 710.

Ale vzhledem k tomu, že žádné bližší specifikace nejsou doposud známy, budeme se ještě raději držet o krok zpátky, dokud nebudou zveřejněny bližší informace k této připravované novince. Nyní je známo pouze to, že půjde o model 830, dostupný bude v pěti barevných provedení a poběží na nejnovější verzi operačního systému Windows Phone 8.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim