reklama

Nokia Lumia 830: První uniklé snímky z Číny

Nokia Lumia 830: První uniklé snímky z Číny
2012-11-08T11:33:03+02:00
• 8. 11. 2012

Finský výrobce Nokia se momentálně chystá na další rozšíření své mobilní rodinky s přívlastkem Lumia, a to o modelem s číselným označením 830. Tuto čerstvou informaci potvrzuje několik uniklých fotografií, které společně s prvními informacemi pocházejí z Číny.

Uniklé snímky zobrazují údajně další připravovaný chytrý telefon s operačním systémem Windows Phone od společnosti Nokia. Má se jednat o model Nokia Lumia 830, jehož tělo bude méně robustní oproti předchůdci Lumii 820 a jenž měl by také plně nahradit současně prodávaný model Lumia 710.

Ale vzhledem k tomu, že žádné bližší specifikace nejsou doposud známy, budeme se ještě raději držet o krok zpátky, dokud nebudou zveřejněny bližší informace k této připravované novince. Nyní je známo pouze to, že půjde o model 830, dostupný bude v pěti barevných provedení a poběží na nejnovější verzi operačního systému Windows Phone 8.

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat