reklama

Meizu MX2 – detailní fotografie ještě před uvedením

Meizu MX2 – detailní fotografie ještě před uvedením
2012-11-22T12:00:48+01:00
• 22. 11. 2012

Meizu MX2 je poměrně očekávaným smartphonem, na který se zaměřuje celý svět, byť jeho dostupnost bude prozatím jen pro asijský trh. Naštěstí se objevují informace, že tato malá společnost má plány na vstup na evropský trh, takže proč o něm nenapsat. Nakonec se může objevit i u nás, doufejme.

Oficiálně bude uveden 27. listopadu a dá se považovat za takový menší důkaz toho, že čínské společnosti nejsou jen kopírky známějších výrobců. Můžeme si připomenout údajné specifikace, které hovoří o displeji s úhlopříčkou 4,4 palce a rozlišením 1280 x 768 pixelů. U procesoru si nejsme v tuto chvíli zcela jistí, jelikož se zde objevují dvě možnosti.

V prvním případě se může jednat o Exynos 4412, který najdeme například v SGS 3. Druhý, méně pravděpodobný, procesor je Exynos 5250 disponující dvěma Cortex-A15 jádry. Budeme si muset počkat na upřesnění, které přijde již za necelý týden. Za zmínku ještě stojí Android 4.1 Jelly Bean a zadní 8MPx kamera. Cenovka by se mohla pohybovat u základního modelu kolem 300 Eur. Nyní se již podívejte na zatím nejostřejší fotografie tohoto očekávaného modelu.

Zdroje: cnbeta.com, unwiredview.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim