reklama

Chystá ZTE pádlo s Windows Phone?

Chystá ZTE pádlo s Windows Phone?
2012-11-08T07:35:56+01:00
• 8. 11. 2012
2

Jedná se tak trochu o zamotanou záležitost. ZTE pozdrželo představení novinek se systémem od Microsoftu, ale nyní se objevila fotografie celkem zajímavého zařízení. Jak můžete vidět na obrázku níže, smartphony nesou loga ještě staršího systému Windows Phone 7.x.

Zřejmě se jedná jen o prototypy, které se dostanou na trh v začátku prvního čtvrtletí příštího roku. Nakonec by mohly získat již novější verzi systému, ale to není až tak zajímavé. Dle dostupných informací mají mít displej s rozlišením 1920 x 1080 pixelů.

Ilustrativní fotografie

S největší pravděpodobností se také bude jednat o největší smartphony s WP8 na trhu, protože úhlopříčka bude dosahovat hodnoty 5.9 palce. To je již pořádné pádlo a netušíme, jestli se taková velikost hodí na systém, který vcelku plýtvá místem. Ostatně dlaždice tam budou asi poměrně velké, a tak bude zajímavé sledovat, jestli se najde dostatek zájemců. Chtěli byste jej?

Zdroj: pocketnow.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Vždyť na obrázku je to ZTE Tania, akorát jeden v bílé barvě…

Přemysl Vaculík

VIP 8. 11. 2012, 9:04

Ověřili jsme zdroje a na fotografii zřejmě bude Tania. Pátrali jsme dál a zřejmě se bude jednat o podobný design jen s větším displejem. Děkuji

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim