reklama

WP8 získají živé tapety na uzamknuté obrazovce

WP8 získají živé tapety na uzamknuté obrazovce
2012-10-29T15:51:31+01:00
• 29. 10. 2012

Na dnešek je plánovaná událost Microsoftu, kdy znovu představí systém Windows Phone 8. V tuto chvíli víme, že má celé hřiště pro sebe, jelikož událost Googlu týkající se Androidu byla kvůli hurikánu odložena. Již nějakou dobu se spekuluje, že by to nemuselo být jen o systému, ale také by mohl být představen referenční smartphone. Tuto spekulaci necháme stranou, jelikož nebyl objeven žádný “náhodný” únik nebo zapomenutí mobilu v baru.

Kolem nové verze se spekuluje, že by měla obsahovat několik funkcí navíc a jedna z nich byla nyní asi objevena. Do nedávna jsme mohli najít živé tapety jen u systému Android. Mnohdy sloužily jen pro okrasu, ale některé disponovaly zobrazováním nějakých informací ze systému nebo z aplikací. Podobnou funkcionalitu získá i Windows Phone 8, ale spíše jen v omezené míře.

Živé tapety budou dostupné jen pro uzamykací obrazovku a budou umožňovat zobrazování informací ze systému. Samozřejmě se zde počítá i s podporou aplikací třetích stran. Důkazem má být obrázek, který se objevil na internetu a zobrazuje tři různé možnosti. Zatím je potvrzena tapeta Bingu a následně můžete vidět tapetu s informacemi z aplikací ESPN a USA Today.

Bohužel nesedí spodní logo Windows Phone, jelikož nekoresponduje s aktuálním, které se používá. Rozhodně se jedná o zajímavou funkcionalitu navíc, ale otázka je, co si na nás Microsoft všechno nachystal.

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim