reklama

Widget ve stylu Metro z Windows Phone #Android

Widget ve stylu Metro z Windows Phone #Android
2012-10-04T12:04:43+01:00
• 4. 10. 2012
1

Dnes název Metro již ani neexistuje, ale každému se při tomto slově vybaví známé prostředí ze systému Windows Phone. Jeho samotná portace na systém Android je velmi jednoduchá a před nějakou dobou jsme si dokonce vyzkoušeli launcher, který přetvořil smartphone do podoby mobilních oken, tedy vlastně dlaždic.

 

Pokud někomu vadila tato změna celého vzhledu prostředí a chtěl spíše jen menší ochutnávku, tak pro vás máme vcelku dobrou zprávu. Na Play Storu se objevila aplikace Real Widget Lite, která vytváří widget s nádechem Metra.

Je poměrně jednoduchá a ve free verzi získáte pouze základní možnosti umisťování aplikací v podobě zkratek anebo také možností pro přístup do nastavení.

Placená verze již obsahuje speciální widgety, které dokáží vytvořit z Real Widget Lite trochu plnohodnotnější nástroj. V nastavení si také můžete změnit barvy písma nebo pozadí. V tomto ohledu nabízí opravdu větší možnosti než opravdové Metro z Windwos Phone. Bohužel vyžaduje minimálně Android 4.0 a trochu větší rozlišení displeje. Na SGS II totiž widget nebyl v plné délce a musel jsem skrolovat.

logo-app Real Widget Lite Leo Zdarma ANDROID logo-app Real Widget Leo 1,16 US$ ANDROID

 

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Michael Bujnovský

4. 10. 2012, 14:56

A pak se divím, když slyším že metro je hnusné.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim