reklama

Sony Xperia V a ukázka nové fotoaplikace video

Sony Xperia V a ukázka nové fotoaplikace [video]
2012-10-10T15:23:53+02:00
• 10. 10. 2012
1

Sony u svých chytrých telefonů klade velký důraz na fotoaparát, což dokazuje zachováním mechanické spouště na těle telefonů nebo čipem s technologií Exmor RS. Ovšem to by se neobešlo bez pořádné aplikace na focení, včetně galerie. Na níže uvedeném představování modelu Xperia V se dostane právě na vylepšenou aplikaci pro focení.

Jistých změn doznal vzhled prvků a jejich rozmístění, ale původní koncept zůstal zachován. Nechybí scénické režimy, jednotlivé fotografie nebo focení 3D a panorama snímků, které máme již dnes na telefonech s Ice Cream Sandwich. Hlavní novinkou a podstatou tohoto článku je nová položka filtrů, což by ještě nebylo zajímavé, protože je měly už první fotomobily. Xperia V dokáže zobrazit už filtrovaný snímek v živém náhledu a především hned několik naráz. Pak si stačí jen vybrat ten správný a můžete fotit, stejně tak se dá pouhým stiskem filtr deaktivovat. Dalším oblíbeným filtrem je Tilt-effect, který způsobuje zaostření jen v určité rovině a jež opět nastavujete v živém náhledu. Tento směr využívání výkonu dnešních telefonů se mi líbí a co vám?

Zdroj: xperiablog.net

reklama
reklama

Lukáš Vaculík

Zajímá se o dopad technologií na společnost. Zabývá se především smartphony, tablety, počítači. Kromě toho jezdí ve volném čase na kole, občas hraje hry, fotí a píše články. Pracuje jako technický inženýr pro finskou IT společnost.

Komentáře

Skvělá aplikace, skvělý mobil… snad bude co nejdřív v ČR a za rozumnou cenu :))

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim