reklama

Sony Xperia E a Dual budou patřit mezi nejlevnější

Sony Xperia E a Dual budou patřit mezi nejlevnější
2012-10-25T11:39:05+01:00
• 25. 10. 2012

Sony prochází restrukturalizací, jelikož finanční výsledky nejsou zrovna nejlepší, ale i tak tuto firmu můžeme hodnotit kladně. Zaměřila se jen na smartphony a v poslední době se spíše soustředila na vyšší a střední třídu. Dokonce již víme o několika novinkách na příští rok, ale nyní se ukazuje další model s nízkou cenovkou.

Zatím se nejedná o oficiální informace, ale i tak se objevilo několik indícií, které svědčí o cenově dostupném modelu. Ponese název Sony Xperia E a bude startovat na cenovce kolem 200 dolarů. Je jasné, že nebude disponovat tím nejlepším hardwarem, ale na druhou stranu nemusí ani urazit.

V základu dostanete displej s úhlopříčkou 3,2 palce a rozlišením 320 x 480 pixelů. Procesor bude asi jednojádrový Qualcomm Snapdragon MSM7227A s taktovací frekvencí 1 GHz a grafikou Adreno 200. Instalován by měl být operační systém Android 4.0 ICS. Dokonce získá sourozence s názvem Sony Xperia E Dual, což jasně mluví o podpoře dvou SIM karet. Zatím nevíme, kdy se objeví na trhu, ale zřejmě letošní vánoční žně neovlivní.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim