reklama

SmartQ U7H – Tablet s projektorem

SmartQ U7H – Tablet s projektorem
2012-10-08T10:30:36+02:00
• 8. 10. 2012

Samsung konečně prodává smartphone Galaxy Beam, který v sobě obsahuje projektor. Trvalo celkem dlouho, než se vůbec dočkal svých prvních zákazníků a jak se zdá, nebude se jednat o jediné zařízení, které bude mít schopnost projekce obrazu.

Samozřejmě nemůžeme říci, že tato kategorie zařízení má plnohodnotnou funkci jakožto projektor na běžné používání. Rozhodně se tento nápad nezalíbil jen několika zákazníkům. Nyní se do podobného zařízení pouští neznámá čínská společnost, která přichází s prvním tabletem se zabudovaným projektorem. Zařízení se jmenuje SmartQ U7H.

Samotný projektor je zabudovaný na delší straně tabletu, který má úhlopříčku displeje 7 palců. Zdá se mi, že se jedná o lepší využití této funkce, jelikož nabízí větší plochu pro ovládání. Tato novinka dokáže vytvořit projekci obrazu o úhlopříčce až 1,27 metru. Firma slibuje kvalitní obraz s rozlišením 854×480 pixelů při dodržení vzdálenosti pohybující se kolem 1,8 metru.

Zbylé specifikace nejsou přímo ukázkové, ale u takového zařízení mohou potěšit:

  • procesor TI OMAP4460 dual core ARM Cortex-A9
  • RAM 1 GB
  • interní paměť 16 GB (podpora microSD)
  • konektivita IEEE 802.11 b/g/n WiFi, Bluetooth4.0
  • displej 7 palců – 1024×600 pixelů

Potěší vás systém Android 4.1 Jelly Bean a baterie s kapacitou 4800 mAh. Bohužel neznáme cenu ani dostupnost, ale dá se říci, že při správně zvolené strategii může být úspěšnější než Galaxy Beam. Co říkáte na myšlenku tabletu s projektorem?

Zdroj: pocketdroid.net

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim