reklama

Samsung Star Deluxe Duos – levná novinka

Samsung Star Deluxe Duos – levná novinka
2012-10-16T08:00:55+01:00
• 16. 10. 2012
1

Samsung se v poslední době celkem činí. Nedávno představil Galaxy S III Mini a také unikly informace o Galaxy Premier. Nyní tu máme další novinku, ale nečekejte nic, co by bylo podobné SGS III. Smartphone se jmenuje Samsung Star Deluxe Duos a již z názvu vám může být jasné, o jaký mobil půjde.

Star Deluxe Duos disponuje podporou dvou SIM karet, a to je asi tak vše, čím by mohl zaujmout. Samotné specifikace jsou na dnešní dobu poněkud zvláštní, byť fotografie říkají něco jiného. Novinka má displej s úhlopříčkou 3,5 palce s rozlišením HVGA. Paměť RAM dosahuje pouze na 128 MB a procesor má mít údajně takt 312 MHz. Interní paměť má 512 MB, ale nechybí zde podpora microSD karet.

Dále získáte Wi-Fi, Bluetooth 3.0 a kameru s hodnotou 3,2 MPx. Kapacita baterie je jenom 1000 mAh.  Ačkoliv na fotografii výše lze vidět nadstavba TouchWiz, která by v dnešní době mohla znamenat Android, tak při těchto specifikacích celkem pochybujeme. Otázka je, jestli se Samsungu vůbec vyplatí něco takového produkovat. Tento mobil by asi v našich končinách získal cenovku kolem 1000 Kč. Další zbytečný model na trhu?

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Jan Polášek

16. 10. 2012, 9:47

To nebude mít Android, spíš to bude nějaká nová verze TouchWiz Lite, nebo jak se ten dumb OS pro Stary a podobné jmenuje

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim