reklama

Samsung Galaxy S3 v nových TV reklamách

Samsung Galaxy S3 v nových TV reklamách
2012-10-25T13:21:12+00:00
• 25. 10. 2012
Thumbnail

V poslední době jsme mohli vidět reklamy od společnosti Samsung zaměřené spíše proti nejnovějšímu iPhonu 5, kde se snažili dělat si legraci z kupujících Apple produktů. To rozhodně není správný způsob jak ovlivnit potenciální zákazníky ke koupit vlastní vlajkové lodi – v tomto případě tedy Samsungu na Galaxy S3.

Dnes na svůj YouTube kanál vypustila americká pobočka Samsung Mobile tři nové 30vteřinové televizní reklamy, ve kterých se již více zaměřují na různé funkce Galaxy S3 a iPhone 5 tak jde částečně stranou, i když je stále v jednom spotu k vidění.

Samsung tentokrát v reklamách s názvem Date Night, Work Trip a Game On převážně vsadil na funkce, které jsou zaměřené na NFC technologii či možnost sdílení přes Beam, čímž upozorňují na hlavní rysy své vlajkové lodi. Vy tedy sledujte videa přiložená níže a udělejte si o nich svůj vlastní obrázek.

Date Night

Work Trip

Game On

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit