reklama

Samsung GALAXY Q již příští rok

Samsung GALAXY Q již příští rok
2012-10-30T14:24:45+01:00
• 30. 10. 2012
1

Ve světě smartphonů se moc nenosí příliš velká extravagance. Mohli jsme vidět neúspěšné koncepty smartphonů se dvěma displeji. Nyní to zřejmě zkusí samotný Samsung s modelem GALAXY Q.

Prozatím neznáme přesné datum uvedení, ale očekává se dostupnost až příští rok. O tomto zařízení jsme vás již informovali, ale věděli jsme jen kódové značení a několik specifikací. Dnes již víme, že GT-B9150 bude mít dva displeje. Toto zařízení otevřete jako knihu, díky čemuž získáte displej o úhlopříčce 5.3 palce s rozlišením blížícím se k HD. Prozatím víme, že se bude jednat o technologii AMOLED, ale netušíme, která z těch novějších bude použita.

Aktuálně se zde spekuluje o využití flexibilní technologie displejů. Jak víme, jejich hlavní nasazení nebude v ohebných smartphonech. Mají větší přednosti ve své velikosti a také v tloušťce okrajů. Tudíž by se mohlo jednat o poměrně zajímavé zařízení.

V tuto chvíli také známe specifikace, které se možná ještě změní. Základem bude procesor  Exynos 5250  s taktem 1,7 GHz, 2 GB RAM, 8MPx a 2MPx kamera, NFC, Wi-Fi a Android 4.2 Jelly Bean. Za zmínku stojí baterie, která má kapacitu 3500 mAh. Má GALAXY Q vůbec šanci na úspěch?

Zdroj: pocketdroid.net

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Igor Ďurček

30. 10. 2012, 17:15

Nie… :-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim