reklama

Play Store 3.9.16 ke stažení – přibývají funkce

Play Store 3.9.16 ke stažení – přibývají funkce
2012-10-12T07:03:34+01:00
• 12. 10. 2012

Aplikace Play Store na Androidu se zřejmě dočká kýžené aktualizace, která by měla přinést několik novinek. Většinou se dá očekávat nějaké menší vylepšení, opravy chyb a podobně, ale tentokrát se zde objevují vylepšení, která mnozí z vás rádi uvítají.

Asi tou nejzásadnější je minimální správa všech aplikací, které jste si kdy nainstalovali. V tomto seznamu je mnohdy velmi těžké se vyznat a již i my jsme slyšeli váš názor, že byste některé chtěli nadobro odstranit. Ve verzi Play Storu 3.9.16 tuto možnost získáte. Kromě smazání jedné položky budete mít možnost jich smazat více, a to pouhým výběrem.


Další změny se odehrávají v notifikační liště, která je nyní rozbalovací a je doplněna o několik funkcí a také již umí zobrazovat ikonu aplikace, která je instalována.

Opět se můžete podívat na video níže, ale máme pro vás také instalační balíčky. Pokud patříte mezi ty, kteří nemohou vydržet, stahovat můžete z uvedených odkazů. Jen upozorníme, že instalujete na vlastní nebezpečí a my jen můžeme poradit – počkejte si na oficiální uvolnění.

Ke stažení:

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim