reklama

Belle dostane od Nokie oživovací balíček!

Belle dostane od Nokie oživovací balíček!
2012-10-11T17:36:42+01:00
• 11. 10. 2012
1

Jestliže se ještě najde dostatek věrných uživatelů, kteří na svém chytrém zařízení od Nokie mají operační systém Belle, tak právě ti můžou mít dnes důvod k menší oslavě. Důvodem je vyvrcholení příprav k uvolnění nové aktualizace, a to již v pořadí druhé. Co fanouškům z Finska posílají?

Nová aktualizace ponese název Nokia Belle Feature Pack 2 a bude určena především pro tato zařízení:

  • Nokia 808 PureView
  • Nokia 701
  • Nokia 700
  • Nokia 603

Navíc samotný model PureView získá mnohem lepší procházení obrázků a více funkcí v galerii.

Co se týče všeobecných novinek, tak s proměnou uživatelského prostředí fotoaparátu přijde i nový způsob odemčení zařízení, na což jsem sám osobně zvědavý, jelikož má stále jít o způsob tažení prstem.

Drobného vylepšení se dočkají navigační panely, widgety a také přechodové efekty. Dále klávesnice bude nabízet dokončování slov, prediktivní vkládání textu a webový prohlížeč projde vylepšením z pohledu výkonu, a to díky vylepšenému JavaScriptu.

Aktualizace by měla být k dispozici každou chvíli pro všechny majitele výše zmíněných zařízení prostřednictvím známé aplikace s názvem Nokia Suite.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

je možné, že by mohlo přijít na tak starý mobil jako je 5800 xm ještě nějaké třeba i malé vylepšení? :DD

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim