reklama

Belle dostane od Nokie oživovací balíček!

Belle dostane od Nokie oživovací balíček!
2012-10-11T17:36:42+01:00
• 11. 10. 2012
1

Jestliže se ještě najde dostatek věrných uživatelů, kteří na svém chytrém zařízení od Nokie mají operační systém Belle, tak právě ti můžou mít dnes důvod k menší oslavě. Důvodem je vyvrcholení příprav k uvolnění nové aktualizace, a to již v pořadí druhé. Co fanouškům z Finska posílají?

Nová aktualizace ponese název Nokia Belle Feature Pack 2 a bude určena především pro tato zařízení:

  • Nokia 808 PureView
  • Nokia 701
  • Nokia 700
  • Nokia 603

Navíc samotný model PureView získá mnohem lepší procházení obrázků a více funkcí v galerii.

Co se týče všeobecných novinek, tak s proměnou uživatelského prostředí fotoaparátu přijde i nový způsob odemčení zařízení, na což jsem sám osobně zvědavý, jelikož má stále jít o způsob tažení prstem.

Drobného vylepšení se dočkají navigační panely, widgety a také přechodové efekty. Dále klávesnice bude nabízet dokončování slov, prediktivní vkládání textu a webový prohlížeč projde vylepšením z pohledu výkonu, a to díky vylepšenému JavaScriptu.

Aktualizace by měla být k dispozici každou chvíli pro všechny majitele výše zmíněných zařízení prostřednictvím známé aplikace s názvem Nokia Suite.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

je možné, že by mohlo přijít na tak starý mobil jako je 5800 xm ještě nějaké třeba i malé vylepšení? :DD

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim