reklama

Novinky o iPadu Mini a pár dalších fotek

Novinky o iPadu Mini a pár dalších fotek
2012-10-10T09:30:40+01:00
• 10. 10. 2012

Dneska je den, kdy by Apple měl rozesílat pozvánky, aspoň podle spekulací. Snad se tak brzy stane a konečně se dozvíme datum útoku na segment menších tabletů.

Hned na prvním obrázku si můžete všimnout Lightning konektoru, který je také v iPhonu 5. Je oboustranný, a tak je nemožné se splést při zapojování. Tyto fotky nafotil Sonny Dickson, který je velký technický nadšenec do Apple výrobků. Můžeme se sice pouze dohadovat, jestli je to pravý iPad mini či nikoli, ale pro představu je to skvělé. Jsou vidět pouze záda, která jsou opět z hliníku. Jediné, co o něm víme, je jeho velikost, a to 7,85 palce.

S iPhonem 5 nemá společný pouze Lightning konektor, ale také spodní reproduktory. Na fotkách jsme mohli také zahlédnout zadní fotoaparát a taky to, že jde o verzi s 32GB pamětí. Mohli jste si takto všimnout velikosti hrany tabletu, která je velmi malá. Snad se bude dobře držet a nebude z rukou vyjíždět. Teď tedy počkejme do odpoledních až večerních hodin, kdy budou pozvánky rozeslány.

Další fotky ukazují i displej, bohužel to nejsou fotky od Sonnyho Dickense, takže pravděpodobnost jejich pravosti může být ještě menší. A tak můžeme znovu polemizovat o tom, zda je tohle iPad Mini.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zaměstnán v IT oboru v Praze. Zajímám se o svět moderní techniky. Vlastním a jako primární telefon používám Ulefone Power, ke kterému používám tablet Apple iPad Air 2. Dříve zastánce Androidu, nyní se chystám na přechod na systém iOS.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim