reklama

Alcatel představí Windows Phone

Alcatel představí Windows Phone
2012-10-10T10:30:19+01:00
• 10. 10. 2012

Ačkoliv o Alcatelu v našich končinách moc často neslýcháme, tak jeho plány jsou velmi ambiciózní. Nedávno představil smartphone, který šel ve stopách řady Nexus. Nyní se chystá do souboje se systémem Windows Phone.

Jeho politika bude celkem jasná. Chce zaútočit hlavně cenou, jelikož konkurenční smartphony se spíše řadí do vyšších cenových kategorií. Tomu aspoň napovídají specifikace novinky, které se rozhodně nevyrovnají konkurenci, ale rozhodně stojí za zvážení.

Prozatím neznáme kompletní název, ale, jak je zvykem u Alcatelu, ponese označení One Touch. Procesor je od Qualcommu a jedná se o Snapdragon MSM7227A, který má jedno jádro a takt 1 GHz. Grafiku zastřešuje Andreno 200 a paměť RAM je 512 MB. To je již nyní lepší než Nokia Lumia 510 a 610.

Displej je čtyřpalcový s požitím technologie IPS a rozlišením 480 × 800 pixelů. Na zádech najdeme 5MPx kameru s LED bleskem a zepředu je obyčejná VGA kamera. Interní paměť je pouze 4 GB bez možností rozšíření. Baterie má kapacitu 1500 mAh a nevíme, jestli je vyjímatelná. Systém bude zřejmě Windows Phone 7.8 a zatím nepadla ani jedna zmínka o aktualizaci. To vše bude dostupné za cenu kolem 200 Eur. Co na to říkáte?

Zdroj: unwiredview.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim