reklama

Neznámý Huawei s Windows Phone na fotografiích

Neznámý Huawei s Windows Phone na fotografiích
2012-10-29T13:37:26+01:00
• 29. 10. 2012

Huawei je výrobce, u kterého sice víme, že Windows Phone telefon chystá, ale zatím nám žádný oficiálně nepředstavil. Již před časem se objevily promo fotografie, a později i reálné snímky, údajného modelu Ascend W1, které si můžeme nyní připomenout. Podle prozatímních spekulací by mohl být telefon vybaven čtyřpalcovým displejem s WVGA rozlišením, pamětí RAM o velikosti 512 MB a pro data určenou pamětí s kapacitou 4 GB. Základem by se mohl stát 1,2GHz dvoujádrový procesor.

w1render w1

Nyní už ale k aktuálnějším snímkům. Hlavní roli v dalším uniklém obrázku by měl hrát model s označením W2. Přední strana je sice údajnému modelu W1 podobná, ale zadní strana je naprosto odlišná. Podle tlačítek ve spodní části přístroje je jasné, že opět půjde o zařízení s Windows Phone v nejnovější verzi 8, která bude již dnes večer našeho času představena v Americe. Ascend W2 by měl být parametrově lépe vybaveným telefonem než W1, ale přesné údaje zatím známy nejsou.

hwp8

Je také možné, že se o chystaný model W2 vůbec nejedná. Zarážející je i fakt, že se na těle telefonu nenachází žádné logo výrobce. Jestli je to ovšem jiný model, nebo jde pouze o nějaký prototyp, to nám ukáže až čas.

Zdroj: pocketnow.com

reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim