reklama

iGrill – teploměr s podporou iOS a Android

iGrill – teploměr s podporou iOS a Android
2012-10-29T12:33:22+01:00
• 29. 10. 2012

Již jsme se mohli divit pračkám a jiným spotřebičům, které mají Wi-Fi a podporu komunikace s mobilním zařízením. Tyto novinky většinou nenajdeme jen tak v obchodech a většinou jsou od jednoho výrobce. Pokud se vám tato myšlenka líbí, tak tu je novinka s názvem iGrill. Díky ní můžete ze své obyčejné trouby udělat chytřejší troubu.

Samozřejmě nemůžeme očekávat zázraky a jedná se pouze o vylepšenou záležitost, která vám možná ulehčí život. Jedná se prakticky o jednoduchý teploměr, který je synchronizován s aplikací ve vašem iOS nebo Android zařízení. Nejprve si ale musíte pořídit zařízení iGrill, které stojí téměř 80 dolarů. Samo o sobě dokáže zobrazovat teplotu na displeji.

Pokud si nainstalujete aplikaci pro váš smartphone, získáte o trochu více možností. Kromě sledování teploty v troubě tak můžete sledovat i teplotu pokrmu. Následně jsou zde upozornění v aplikaci, časovač anebo také recepty jako bonus. Asi si řeknete, že se jedná až o moc šílenou záležitost, ale někteří si prostě chtějí udělat chytřejší domácnost pomocí takových zařízení. Máte podobnou tendenci si ulehčovat život?

Zdroj: igrillinc.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim