reklama

Aktualizováno: Nexus 7 32 GB zachycen ?!

Aktualizováno: Nexus 7 32 GB zachycen ?!
2012-10-05T06:28:19+01:00
• 5. 10. 2012
9

Když Google společně s Asusem představili referenční tablet Nexus 7, tak mnozí žasli. Následně opojení z novinky opomenulo a lidi se začali ptát, proč jsou dostupné pouze dvě varianty.

Již nějakou dobu se proslýchá, že by se ještě tento rok mohl objevit tablet Nexus 7 s vyšší kapacitou a také s GSM modulem. Nyní se objevila první informace a také fotografie, která minimálně napovídá, že se blíží třetí varianta referenčního tabletu.

Na fotce můžete vidět Nexus 7 s kapacitou 32 GB, což mnohé potěší. Byť je zde stále absence slotu na SD kartu, tak tato velikost interního úložiště zaujme širší spektrum zákazníků. Pokud se zadíváte trochu více, tak objevíte také zmínku o ochranné fólii pro Galaxy Nexus 2.

O něm se spekuluje již delší dobu a vše začalo údajným podepsáním dalšího kontraktu mezi Googlem a Samsungem. Nyní si ale musíme položit otázku, kdy a za kolik budou tyto novinky dostupné a jestli se vůbec potvrdí.

Zdroj: phandroid.com


Aktualizováno

Uniklé informace nemusely být z důvěryhodného zdroje, ale jak se zdá, tak tu máme nový důkaz o brzkém příchodu další varianty. Objevil se další screenshot, který obsahuje i cenu Nexusu 7 32 GB. Ta je stanovena na 259.92 dolarů, což není velký skok oproti Nexusu 7 16 GB. Na druhou stranu jsou cenovky u ostatních verzí poněkud zvláštní. Očekávaná cena vyšší varianty je asi kolem 300 dolarů. Navíc se objevila spekulace, že 32GB model by mohl být dostupný v zahraničí již 24. října.

Zdroj: droid-life.com


Věděli jste, že si u nás můžete zasoutěžit o Nexus 7 16 GB?

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Petr Pavlík

4. 10. 2012, 15:29

32 GB už je pro mě naprosto dostačujících. Neplánuji používat tablet jako uložiště, ale jako komunikační nástroj pro práci. Maximálně si na něj nahraji několik videí a pár GB hudby. A ještě zůstane místo na celou sérii Simpsonů v 720p na cesty. Spíš doufám, že tato verze bude mít opravdu 3G.

Zdenecek 5

4. 10. 2012, 15:06

Ať si těch 32 GB strčí někam, ať tam daj prostě slot na SD a každý si už vybere jakou chce mít paměť a kolik do ní investovat.

jo to se mi líbí že si to můžeme psát pěkně bez toho aby jsme se museli nechat přesměrovat na nějakou jinou stránku.
A ohledně toho nexusu ocenil bych kdyby byla nějaká verze tak do 8k to by potom google byl lepší než nějaké jablko….

Taky doufám v příznivou cenu ;) A doufám ,že bude i Nexus pro chudý :-) kolem 5-8k cca …

štve mě že jsem výdycky první..a že je tady tak málo kommentů…a že sem nepřispívají i redaktoři…ještě je nějaká šance pro komunitu pár stovek lidí a asi tak 5 spoludebatujících nad článke…jako v hospodě u piva….:)

Přemysl Vaculík

VIP 3. 10. 2012, 20:45

Jsme noví a mladí. Snad se brzy rozjedou komentáře. Myslím si, že jsme zvolili nejlepší systém pro komentování, ale je škoda, že jej lidi málo využívají.

nechcete tady založit Chat? nějakou kolonku kde by se různě diskutovalo…něco jako na livestreamu…

Přemysl Vaculík

VIP 3. 10. 2012, 21:05

Zatím neuvažujeme, ale neříkám ne do budoucna.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim