reklama

„Googlí“ Snapseed v praxi

„Googlí“ Snapseed v praxi
2012-10-05T07:43:54+01:00
• 5. 10. 2012
1

Přibližně před měsícem jsme vás informovali o tom, že si Google pořídil další společnost, která se jmenuje Nik Software. Ta stojí za velmi podařeným a kladně hodnoceným nástrojem Snapseed. Podle původních odhadů měl Google integrovat nejrůznější nástroje a funkce z této aplikace do své sociální sítě či jiných služeb. Nyní se objevil první důkaz, že zřejmě zachová Snapseed ve své podobě, byť s menšími změnami.

Daná informace pochází z celkem nevinného sdílení fotografie na síti Google Plus. Příspěvek vytvořil Vic Gundotra, který zastává v Googlu funkci „Senior Vice President“. Po bližším prozkoumání ale zjistíte, že nebyla sdílena jen tak. Zkusíte najít zajímavost na screenshotu níže?

Je to velmi jednoduché. Vedle data sdílení se objevila informace o nástroji, skrze nějž byla sdílena. Snapseed tedy zůstává ve své podobě zachován. Nyní je otázka, z jakého zařízení byla sdílena? Jedná se o verzi pro systém Android? To zatím nevíme, ale asi budeme moci v brzké době očekávat bližší informace, nebo přímo uvedení novinky.

Zdroj: phandroid.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Jan Polášek

5. 10. 2012, 9:09

Byl by fail, kdyby tak vysoce postavený zaměstnanec Googlu používal iDevice, řekl bych, že to byla opravdu Androidí verze

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim