reklama

Kde se nejvíce rozbíjí iPhone?

Kde se nejvíce rozbíjí iPhone?
2012-10-17T16:39:00+01:00
• 17. 10. 2012
2

Bylo dokázáno, že 3 z 10 iPhonů byly někdy za svůj život aspoň trošku poškozeny. Tedy minimálně v Americe. Společnost SquareTrade , která dodává na naše drahé „doplňky“ ochranné fólie, se ptala svých zákazníků a dočkala se zajímavých výsledků. Protože by bylo nudné tyto informace jen tak číst, udělali kvůli tomu pár obrázků, na které se dobře dívá. A také se zasmějete :)

Dozvíme se například, že 51 % iPhonů se poškodilo doma. Tedy když přijdete z práce, či ze školy dávejte si na něj pozor, jak ho házíte na stůl. Pokud se vám s ním někdy něco stalo, koukněte se, kde Vám hrozí největší nebezpečí. Je to kuchyň a podle mě je to celkem překvapení. Já osobně jsem to tipoval na ložnici, kde však iPhone trpí zaručeně nejméně.

Pokud jste někdy svůj iPhone upustili do záchodu, nemusíte se stydět. Je celých 9 % Apple mobilů, které se takhle utopily. Také se 5 % vypralo. Pro mě je to skoro až nemožné, jak se někomu toto může stát. Ale co můžu vědět, taky se mi to třeba přihodí. Dole na obrátku si také můžete všimnou zajímavého textu. Je zde napsané, že 69 % nehod s iPhonem je způsobeno jeho vlastníkem.

A pokud jste také zvědaví, kolik lidí utopilo iPhone a v jakých tekutinách, podívejte se na poslední obrázek z této statistiky. O trochu méně než polovina byla potopena v čisté vodě. Celých 19 % se utopilo v ochucených vodách či jiných sodách. Dalších 12 % bylo utopeno v pivu a stejný počet procent i v kávě.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zaměstnán v IT oboru v Praze. Zajímám se o svět moderní techniky. Vlastním a jako primární telefon používám Ulefone Power, ke kterému používám tablet Apple iPad Air 2. Dříve zastánce Androidu, nyní se chystám na přechod na systém iOS.

Komentáře

Je to opravdu zajímavá statistika… hezky provedená ! Asi nejvíce překvapí ta kuchyň. No a ten záchod je taky dobrej :D

Tak to je něco..:) hezký článek…opravdu se mi líbí…:)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim