reklama

Google Play – předplaťte si kredit, ale ne u nás

Google Play – předplaťte si kredit, ale ne u nás
2012-10-17T16:09:00+01:00
• 17. 10. 2012
1

Nedávno Google spustil možnost nákupu dárkových poukazů, které můžete nakoupit ve vybraných obchodech. Ty následně můžete někomu věnovat s tím, že si za něj nakoupí obsah na Google Play. Bohužel se tato vychytávka netýká naší země, byť máme menší informace o tom, že se snad dočkáme ještě tento rok.

Zřejmě se tento způsob nakupování setkal s úspěchem, a tak Google rozšiřuje možnosti. Nyní si budou moci zákazníci ve vybraných zemích předplatit kredit k nákupu obsahu na Google Play. Zatím můžeme samozřejmě jen závidět, ale někteří zákazníci si již mohou navýšit kredit o částky 5, 10, 15, 25 a 50 dolarů.

Využili byste možnost si nakoupit kredit a následně jej utratit? Nebo vám stačí nakupování z platební katy?

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Jan Havič

17. 10. 2012, 17:40

Toto řešení mi přijde jako skvělá možnost. Jelikož mám svou platební kartu pro internet já a ne přítelkyně, máme připojenou jednu kartu na dva účty, což není příliš komfortní a není pod kontrolou co kdo nakupuje. Lepší by pro mě bylo zaplatit dárkový poukaz a mít možnost ho přiřadit k jejímu účtu. A druhou věcí, která by se mi líbila by byla možnost nakupovat takto kupony skrze premiové SMS. Pro mě už to není přímo aktuální, ale myslím, že spoustu lidí by tuto možnost ocenilo…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim