reklama

HoloWeb – prohlížeč pro milovníky holo na Androidu

HoloWeb – prohlížeč pro milovníky holo na Androidu
2012-10-29T11:23:17+01:00
• 29. 10. 2012

Dlouho slýcháváme, že majitelům systému Android chybí více aplikací ve stylu holo. Tento jednoduchý, funkční a příjemný vzhled se nevyskytuje tak často, jak by mnozí chtěli. Prozatím si můžete libovat u aplikací, které až tak často nepoužíváte, ale asi se blýská na lepší časy a konečně si dopřejete holo prohlížení webových stránek.

Nová aplikace se jmenuje HoloWeb a, jak už asi tušíte, jedná se o webový prohlížeč, který zapadne do úzké rodiny podobných aplikací. Bohužel se zatím nenachází na Play Storu, a tak jeho instalaci raději zvažte. Musíte jej totiž nainstalovat pomocí apk balíčku z XDA Developers. Samotné prostředí celého prohlížeče je velmi intuitivní a jednoduché. Po spuštění se vám zobrazí záložky, které jsou přednastaveny a samozřejmě si je můžete editovat.

Při samotném zadávání zde již existuje našeptávač a pohyb mezi panely je velmi jednoduchý. Pokud máte otevřeno jen několik stránek, zobrazují se vedle sebe. V případě většího množství je zde již rozbalovací seznam. Nechybí základní navigační prvky a možnosti jako sdílení nebo inkognito režim.

V nastavení najdete například také možnost výběru, jak se má prohlížeč tvářit pro webovou stránku. Zde je samozřejmě možnost chovat se jako běžný prohlížeč z počítače, ale také například jako iPad.

Zajímavostí je, že již v tuto chvíli podporuje některé doplňky, které jsou rozmístěny mezi Play Store a Google Drive. Velké množství nenajdete, ale rozhodně autor myslel i na tento způsob rozšíření.

HoloWeb je neuvěřitelně rychlý, jednoduchý a nenáročný webový prohlížeč. Jakmile se dostane do Play Storu, tak mu předpovídám úspěšnou dráhu a oblíbenost. Bohužel zklame majitele smartphonů se starším Androidem, jelikož potřebujete minimálně verzi 4 ICS. Některým zde může chybět synchronizace z Chromu, ale milovníci holo to mile rádi překousnou. Pokud vás zaujal, tak můžete stahovat na tomto XDA vláknu.

 

 

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim