reklama

HTC One S Special Edition – nový přírůstek

HTC One S Special Edition – nový přírůstek
2012-10-17T09:08:30+01:00
• 17. 10. 2012
3

Tchajvanský výrobce smartphonů má poněkud těžkou situaci, která je způsobena hlavně finančními problémy. Nemůžeme tvrdit, že by neuměl vyrobit smartphone s dobrým designem. Největší chyby asi najdeme v marketingu a strategii u mobilů.

Ještě nedávno HTC produkovalo jedno zařízení za druhým a následně bylo oznámeno, že se zaměří pouze na rodinu One, která svého času čítala pouze 3 kusy. Dnes tu máme daleko větší rodinu a posledním přírůstkem je HTC One X+. Zřejmě to nestačí a HTC se pouští opět do speciálních edicí.

Nečekejte zase vylepšený top model. Nyní se speciální edice dočkal model One S, který má také pracovní název „Snow White“. Z něho můžete už tušit, že bude v bílé barvě, ale skrývá v sobě daleko větší vylepšení.

One S Special Edition dostane interní paměť o velikosti 64 GB, což je skok oproti původní velikosti 16 GB. Rozhodně se jedná o zásadní vylepšení, jelikož tento model nedisponuje microSD kartou. Zbylé specifikace jsou stejné. Prozatím je ohlášena dostupnost jen na domovskou zemi, ale svědčí to o nezměněné strategii tohoto výrobce. Vydal se správnou cestou?

Zdroj: pocketdroid.net

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

HTC One S je desingove, dle me, nejhezci android telefon, ma idealni uhlopricku obrazovky, ale bohuel SENSE a pomale aktualizace ho zabiji… :(

Jan Polášek

17. 10. 2012, 19:34

HTC dělá příšerné chyby.. tyhle „special“, „plus“ edice jsou naprostá hloupost, ale tyhle chyby dělalo HTC vždy. viz třeba Sensation a Sensation XE

Igor Ďurček

17. 10. 2012, 15:57

Nie… :-(

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim