reklama

HTC Operaul – novinka zachycena v benchmarku

HTC Operaul – novinka zachycena v benchmarku
2016-08-19T08:23:10+01:00
• 26. 10. 2012

Nedávno jsme mohli vidět představení modelu HTC J Butterfly, který se v tuto chvíli pomalu dostává na západní trhy. Zřejmě zamíří i k nám, ale prozatím nemáme přesnější informace. Rozhodně tento model opustil rodinu One. Nyní získá asi slabšího bratříčka, který vystrkuje růžky v benchmarku.

Prozatím známe jeho kódové označení HTC Operaul a byl zachycen v testu NenaMark. Tentokrát se nemůžete těšit na FullHD displej, nováček získal rozlišení 1280 x 720 pixelů. Samotný výsledek v benchmarku nenasvědčuje tomu, že by šel do souboje o nejrychlejší smartphone s kousky jako One X nebo Samsungem Galaxy S 3.

Zatím víme, že disponuje procesorem s taktem 1,4 GHz, který pochází od společnosti Qualcomm. Některé spekulace se zmiňují o Snapdragonu S4 Plus. Dále bude obsahovat grafický čip Adreno 305 a to je asi zatím vše, co jsme z benchmarku zjistili. Možná ještě stojí za zmínku Android 4.1 Jelly Bean, ale to se může ještě změnit. Zřejmě bude určen do střední třídy, čemuž odpovídají specifikace. Nemůžeme jej očekávat tento rok, a tak se s ním snad setkáme na veletrhu MWC 2013.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim