reklama

HP – žádné smartphony pro rok 2013

HP – žádné smartphony pro rok 2013
2012-10-05T14:52:11+01:00
• 5. 10. 2012

Společnost HP se nechala dříve slyšet, že má plány pro návrat na trh se smartphony. Můžeme si připomenout, že před nějakou dobou koupila výrobce Palm, a to i s jeho systémem. Na chvíli se zde dokonce objevil tablet, na kterém běžel právě WebOS. Bohužel se ani jeden pokus nevydařil a mnozí očekávali, že se HP předvede s druhou várkou, která byla hlášena.

Meg Whitman, CEO HP, se z počátku nechala slyšet, že existují strategie, které vrátí společnost do světa smartphonů. Bohužel ve středu na schůzce s analytiky uvedla, že neexistují plány na smartphone pro rok 2013. Ačkoliv je celá společnost v jejích rukou a sama prohlašuje, že má naplánovanou budoucnost, tak to asi nebude platit pro mobilní svět.

V celkovém důsledku můžeme říci, že se HP nedaří vůbec. Už jen systém WebOS skončil menší katastrofou, byť je v současnosti vyvíjen jako open source. Dokonce byla uvedena verze 1.0 Open WebOS. Zřejmě se musíme nadobro rozloučit s tímto výrobcem, jelikož už za rok může být pozdě. Nebo přestávka této společnosti prospěje?

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim