reklama

LG bude 3. největší výrobce smartphonů v roce 2013

LG bude 3. největší výrobce smartphonů v roce 2013
2012-10-05T18:09:21+01:00
• 5. 10. 2012

Nemusíte se bát, nezačali jsme věštit budoucnost a ani to není předpověď nějaké obyčejné analytické společnosti. Tato informace pochází přímo od Samsungu.

Pokud bych měl být přesnější, objevila se zpráva ze společnosti Samsung Securities, která patří do celé skupiny Samsung. Nebývá zvykem, aby se podobné informace o průzkumu trhu dostaly na veřejnost. V tomto případě si firma prověřuje, s kým bude muset bojovat.

Ve zprávě se píše, že LG začne být úspěšné na základě top modelu Optimus G. Pokud se na problematiku podíváme v souvislost s dnešními spekulacemi, tak by mu mohlo pomoci představení Nexus zařízení. Dokonce se zde objevují informace o smartphonech V2 a GK, o kterých zatím nic nevíme. Zde má Samsung asi hodně dobré informace.

 

V současnosti LG drží 4 % trhu a začátkem příštího roku by toto číslo mohlo poskočit na 5,8 %. Samsung dále odhaduje, že v prvním pololetí LG prodá přibližně 8-9 miliónů smartphonů. Netušíme, jak moc dobré informace drží Samsung v rukou, ale zkusíme se k těmto dohadům vrátit a zrevidovat, jestli se nepletl.

Zdroj: smartphenom.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim