reklama

Nový nástroj na synchronizaci WP8 s Windows 8

Nový nástroj na synchronizaci WP8 s Windows 8
2012-10-29T10:03:51+01:00
• 29. 10. 2012

Dnes večer se odehraje další očekávaná událost. Tím samozřejmě myslíme uvedení systému Windows Phone 8. Ačkoliv v tomto ohledu není moc informací, které by nebyly známy, tak se stále objevují útržky, které napovídají, že ne všechno víme. Například si pro nás připravili novou aplikaci na synchronizaci mezi Windows Phone 8 a Windows 8 (RT).

Hned na začátku vás zklameme tím, že nový nástroj není určen pro starší generaci systému Windows Phone 7.x. S tím souvisí i to, že jej prakticky nikdo nemůže otestovat a zhodnotit, jestli se zde Microsoft vydal správnou cestou. Podle dostupných informací víme, že aplikace Windows Phone pro Windows 8 (RT)  se automaticky nainstaluje ihned po té, co připojíte mobil s WP8 k počítači/notebooku/tabletu.

Má nahradit dosavadní aplikaci Zune. Takže asi budete očekávat pokrok, ale ten zatím nikdo nepotvrdil. Rozhodně si aplikaci můžete nainstalovat na své Windows 8, ale prozatím nebudete moci vyzkoušet. Opravdu nebude spolupracovat s WP 7.x. Pokud jste zvědaví, navštivte Windows Store.

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim