reklama

Blackberry 10: Takhle budou vypadat zařízení série L a N

Blackberry 10: Takhle budou vypadat zařízení série L a N
2012-10-01T05:53:47+01:00
• 1. 10. 2012

RIM nám stále skomírá a hrozí mu odkup větší společností. Musíme mu ale přiznat zásluhy za to, že se nechce tak lehce vzdát. V současnosti ladí svůj nový systém BlackBerry 10, který se většině mobilního světa velice zamlouvá. Nyní se objevily obrázky telefonů, na kterých nový systém poběží.

 

Původně se na webu CrackBerry objevilo interní video, které dvě zařízení od společnosti RIM představovalo. Telefony patří do řad L a N. Řada L se vyznačuje displejem přes celou přední stranu zařízení a čistě dotykovým ovládáním. „Nkový“ smartphone pak disponuje hardwarovou klávesnicí.

Video se objevilo na serveru Vimeo v profilu člověka jménem Rob Jury. Zdá se, že to byla také osoba, která jej vytvářela pro účely marketingové agentury. Aktuálně je samozřejmě video pryč a  musíme se spokojit pouze s obrázky, které redaktor serveru CrackBerry z videa uložil.

Co na nová zařízení s BB10 říkáte? Mně osobně se moc líbí.

Zdroj: crackberry.com

reklama
reklama

Václav Pavlín

Neuvěřitelně komunikativní ajťák, který od mala smolí všelijaké texty. Začalo to vlastními stránkami, po kterých následoval blog. Relativně nedávno se objevila síť Google+, kde ho teď většinu času zastihnete, jak sdílí zajímavé příspěvky nebo píše o komunikaci. Aktuálně si k tomu přibral ještě korektury a psaní článků pro Dotekománii.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim